motor redüktör 

Motor Redüktör 

ALEMDAROĞLU GROUP MAKİNE kurulduğu tarihten bugüne dek kaliteye olan hassasiyeti, ürün portföyündeki yenilikleri, müşteriye hizmette en iyiyi yapma gayreti ile firmayı bugünlere taşımıştır. Yapılan yatırımlar ve yenilikler piyasanın çıtasını yükseltmiş ve bu sayede müşterilere sunulan hizmet kalitesinde artış olmuştur. Satış ve satış sonrası destek konusunda müşterilerinin her zaman yanında olmuştur. Motor redüktör, bir mekanizma tarafından döndürülen çarkın devrini küçültmek veya büyütmek için kullanılan dişli topluluğudur.
Dişli kutusu adı da verilen motor redüktör, devri sâbit durumda olan elektrik motoru, benzinli motor, dizel motoru gibi değişik devirlerde çalışan mekanizmalarda dönme hareketi elde etmek üzere motor çıkış şaftına bağlanır. Motor redüktör için en yaygın örnek otomobil vites kutusudur. Yokuşta ve otomobil yüklü iken motorun zorlanmadan iş yapmasını sağlamak için motor devri redüksiyon dişlileriyle en alt seviyeye düşürülür. Bu sayede iş makinaları zorlu çalışma alanlarında (kayaç ve dağlık bölge) devrilme riski olmadan güvenli ve eskiksiz bir biçimde çalışmasını tamamlar.
ALEMDAROĞLU MAKİNA ile uretilen motor redüktör günümüzde kullanılan son teknoloji makina ve ekipmanlar ile imal edilmektedir. Hazır veya sipariş üzerine istenilen miktardaki redüktör ve konveyir bant Redüktör tam zamanında teslim edilir. Her müşterinin istek ve ihtiyacına özel üretilebilecek olan geniş ürün yelpazemiz mevcuttur. Üretmekte olduğumuz urunler eskavatör kovalar, konveyör ruloları, dişliler, tambur ve salıncaklardır.