Redüktör Firmaları

Redüktör Firmaları 

Redüktör firmaları arasında ALEMDAROĞLU GROUP MAKİNA ailesi olarak bir numara olmaktan gurur duymaktayız. Firmamız her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdürmektedir. ALEMDARĞLU MAKİNA ismi 1970 yılında kurulmuş olup, Alemdaroğlu makina, Alemdaroğlu Rulman, Zigana Outdoor, Tisaş Trabzon Silah Sanayi ortaklığıyla beraber redüktör firmaları sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. Gökçen Alemdaroğlu tisaş trabzon silah sanayi yönetim kurulu başkan yardımcılığını yapmakta ve Alemdaroğlu Makina firmasının sahibidir. Firmamız, Alemdaroğlu Makina adı altında 2010 yılında makina alanında imalata başlamış olup belirli ürünleri üretip, en başta komşu ülkeler olmak üzere ihracatını gerçekleştirmektedir. Firmamızın ismini redüktör firmaları listesinde üst sıraya taşıyan önemli maddelerden biri de redüktör üretimi ile sınırlı kalmayıp devletimizin ihtiyaci olan mekanik biçimdeki ürünlerin de üretimini yapmaktır. Firmamız devamlı süre ile araştırma içerisinde olup daima yeniliklere ve gelişmelere açık bir yol izlemektedir. Yaptığımız saha ve saha dışı çalışmaların olumlu sonuçlar ile bizlere geri döndüğünü redüktör firmaları alanına baktığımızda görmekteyiz.

Bugün ALEMDAROĞLU MAKİNA, TSEK uygunluk belgesi ve ALRED marka tescil belgesini alarak dünya standartlarına uygun T Tip Helis Dişli Armut Redüktör, R Tip Çift Aktarma Konveyör Redüktör, B Ağır Tip Çift Aktarma Armut Redüktör ve Konveyör Bant Ruloları üretmektedir. Ayrıca iş ve inşaat makinaları için excavator, beko loader, kanal kovaları, harfiyat kovaları ve özel kovaların üretimini gerçekleştirmektedir.

Alemdaroğlu Makina olarak hedefimiz; sektörel alanda teknik eğitim, kaliteli güvenilir servis, müşteri memnuniyeti, çevre dostu ve etik çalışma prensibi ile redüktör firmaları ve sektörel alanda dünya standartlarında lider firmalar arasında yer almaktır.