Redüktör fiyatları

Redüktör Fiyatları

Redüktörler adınında anlamından anlaşılacağı üzere, “redüksiyon yapan” bir çeşit mekanizmadır. Redüktör kelimesi dilimize Fransızca’ dan uyarlanmıştır.Redüktörler ve redüktör çeşitleri endüstiriyel makina ekipmanıları gurubunda sınıflandırılmaktadır.
Redüktörler bir dönme hareketinin hızını, durumun gerektirdiği oranlarda azaltarak aktaran mekanizma sisteminin adıdır. Asıl mantığı giriş devrini düşürmek, minimuma indirmek demektir. Detaya girdiğimizde motor gücü, dişli tipi, çevirme oranı ve benzeridir. Bisikletlerdeki arka tekerlek üzerine konuçlandırılan dişli takımı da bir çeşit redüktör mekanizmasıdır. Redüktör fiyatları kullanım alanlarına göre değişmektedir. Redüktörün tek bir kalıbı yoktur. Belli bir mekanizma yahut motor ile çalışan iş makinaları, otomobil, uçak, gemi gibi aklınıza gelebilecek tüm hareketlilik sağlayan sürücülerde mekanizmasına göre üretilmiş redüktör vardır. Bir nevi arabaların vites kutusuna benzer. Vitesin motor içersindeki gelişmiş halidir. Redüktörlerde en önemli kriter kademe sayısı ve dişlilerin şeklidir.
Bünyemizde üretip satışına imza attığmız her çeşit redüktörün uzun ve güvenli garanti süreci mevcuttur. Redüktör fiyatları kullanım alanlarına göre değişmektedir. Bunun sebebi bir uçak ile Mikser makinasında kullanılan motrun aynı büyüklükte olmamasıdır. Redüktörler koyulacakları motorun büyüklülerine göre üretilmektedir bu sebep ile Redüktör fiyatları kişiye özel oluşturulur.
İhtiyacınız olan redüktör ile alakalı görüşmeye geldiğinizde, öncelikle motor büyüklüğü tespit edilir. Daha sonra hangi alanda kullancağınızca bağlı olarak reddüktörünüzün tipi belirlenir. Redüktör fiyatları tablasundan hesaplması yapılır. Siparişinizin teslimi herzaman tam zamanında gerçekleştirilir.
Redüktör ve Redüktör fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmeniz için sizide satış ofislerimize bekliyoruz.