reduktor imalati

Redüktör İmalatı

Redüktör imalatı alanında firmamız, Alemdaroğlu GROUP, Alemdaroğlu Makina adı ile 2010 yılında imalata başlamış olup belirli ürünleri üretip, en başta komşu ülkeler olmak üzere redüktör ihracatını gerçekleştirmektedir. Hedefimiz her gün daha da ileriye yol almak ve memnun müşteri kitlemizi artışını sağlamaktır.

ALEMDAROĞLU MAKİNA, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek adına Bugün TSEK uygunluk belgesi ve ALRED marka tescil belgesini alarak dünya standartlarına uygun üretim yapma hakkını almıştır.  Redüktör imalatı T Tip Helis Dişli Armut Redüktör, R Tip Çift Aktarma Konveyör Redüktör, B Ağır Tip Çift Aktarma Armut Redüktör ve Konveyör Bant Ruloları üretmektedir. Ayrıca ek ihtiyaçlarınız için başka firmalar arayısına girmeden tek bir firmayla tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmek için yine gerekli kalite standart belgelirini alarak, çalışanlarını gerekli eğitimlerden geçirerek, iş ve inşaat makinalarınız  için excavator, beko loader, kanal kovaları, harfiyat kovaları ve özel kovaların üretimini gerçekleştirmektedir.

Redüktör imalatı alanında ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 alarak ürünlerin kalitesi arttırılmıştır. Müşteri memnuniyeti ISO 10002 üzerinde dikkatlice durup gereçli çalışma planlarını oluşturarak bu yönde adımlar atmıştır. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi her türlü  Redüktör imalatı  ve toplu üretim sektöründe ürünün ilk aşamasından tüketiciye sunulmasına kadar geçen her adımda çevresel etkilerin dikkate alınarak üretimin gerçekleştirilmesini sağlayan sistematik bir yaklaşımdır. ISO 14001 şirketin çevresel performansının kontrol edilmesi ve geliştirilmesi oluşumunu yani sürecini tanımlayan uluslararası bir standart olup firmamızın Redüktör imalatı  ve diğer üretimlerinde bu yaklaşımı da prensip haline getirmiştir.

Firmamızın merkez ofisi TÜRKİYE Trabzon merkezde olup, Redüktör imalatı ve diğer imalatlarımızın tümü yine Trabzon merkezde yapılmaktadır ve halen üretime devam etmektedir. Yurt içi yahut fark etmeksizin yurt dışına da imalatını yaptığımız her ürünü koruma paletleri içersinde sizlere ulaşımını sağlıyoruz. Ürünleriniz size % 100 kaliteli koruma ekipmanları ile sapasağlam gönderilmektedir. Sizde ALEMDAROĞLU GROUP MAKİNA ailemize katılmak, kaliteli ve güvenilir ürün satın almak için ilgili iletişim adreslermizden sizleri bekleyen hoşgörü ve deneyim sahibi çalışanlarımız ile görüşebilirsiniz.